התחברות לאיזור האישי צור קשר לקוחותינו אודותינו שירותי החברה ראשי

הקו הוירטואלי / המספר הנוסף

קו טלפון וירטואלי עם נתב שיחות למספר האישי שלך, או לנציגי שרות מחוץ למשרד

הקו הוירטואלי הינו מספר וירטואלי לקבלת והוצאת שיחות. שיחות נכנסות למספר הוירטואלי עוברים מיד לטלפון נייד או קווי שתגדירו.
ייחודו של מספר וירטואלי הוא ביכולות: דוחות אונליין (פירוט שיחות, מעקב, שינויים), הקלטת שיחות, התראות מייל ו SMS, השמעת הודעות, שעות פעילות ועוד תכונות, שהופכים אותו לכלי עסקי שימושי מאוד.

לקו הוירטואלי / המספר הנוסף אין שיוך קבוע למכשיר טלפון מסוים, והלקוח יכול בכל רגע נתון להחליט לאן יגיעו השיחות, למשל לשלוחה מסוימת במרכזיה במשרד, טלפון נייד, וסתם להתקשר לצורך הקלטת שיחות.
כל מי שיחייג למספר יועבר למספר האשי שלך, ובאמצעות תוכלו לחייג לכל מספר טלפון.
השיחות מוקלטות וניתן להגדיר שישלחו לאימייל שלכם. רוצים לדבר עם הבנק ולהקליט את השיחה ניתן בקלות!

היתרנות במוצר זה:

✔ אפשרות לשמירת ההקלטה כקובץ,
✔ ניהול ההקלטות,
✔ קבלתו באימייל.
✔ SMS,
✔ השמעת הודעות,
✔ שעות פעילות,

קו שני על אותו מכשיר סלולרי, איך זה עובד ?

לא פעם הינו שמחים שיהיה לנו מספר נוסף על אותו מכשיר נייד שברשותנו. המספר הנוסף שונה מהמספר בו אנו עושים שימוש יומיומי מגוון סיבות אפשריות כגון: לצורך הקלטת שיחות, פרסום מוצר או שירות באתר פומבי, צורך בהפרדה בין חיים אישיים ועבודה,
ועוד סיבות אשר לכולן משותף הצורך בשמירה על פרטיות המספר הקבוע שלנו.

עם כל הרצון לשמירה על פרטיותנו, כיום, פניה ממספר חסוי זוכה לחשדנות ממקבל השיחה ובמקרים רבים עתידה לא להיענות, ולכן יש צורך בפניה ממספר טלפון, גלוי, שניתן לחזור אליו ואף לשמור אותו לשימוש עתידי ממקבל השיחה במסגרת שירות מתמשך.
על מנת ליהנות משני העולמות ולהתקשר ממספר שונה, עלינו לרכוש כרטיס סים ומכשיר טלפון נוסף והתהליך הופך מורכב ומסורבל.

כיצד נוכל לבצע שיחה ממספר שונה ?

כיום, ישנן מספר אפשרויות לקבלת קו שני נוסף. לעיתים, אפשרויות אלו עלולות לגרור עלויות חיוב גבוהות וברוב המקרים אף מסתמנות כלא יעילות ומסורבלות לשימוש.
אנו בחברת טלקשר מערכות תקשורת מתקדמות מבינים את הצורך בהוצאת שיחה ממספר שונה, דיסקרטי כזה שאיננו מוכר למקבל השיחה, או מקושר ישירות למחייג, לצורך כך פיתחנו את מערכת הקו הווירטואלי / המספר הנוסף.

היתרון המובהק של מערכת הקו הווירטואלי הינו האפשרות לספק איכות שיחה זהה לשיחה המבוצעת בשימוש בכרטיס סים, לעומת האיכות הנמוכה של שיחות המבוססות VOIP והתלויות באיכות רשת האינטרנט, המוצעות באפליקציות.
בנוסף, אנו בטלקשר פיתחנו את מערכת הקו הווירטואלי / המספר הנוסף עם מבחר פיצ’רים ויכולות נוספות כגון: הקלטת שיחות, חסימת קבלת שיחות, היכולת להפנות למספר אלטרנטיבי בשעות נבחרות ועוד...

>

לא בטוחים מה מתאים לכם?
צרו קשר ונבנה יחד את המוצר שתפור במיוחד בשבילכםצור קשר


להתאמת מערכת וקבלת הצעת מחיר

ניתן ליצור קשר
 טלפון: 1800-015-066
 דוא"ל: office@telekesher.co.il
 פקס: 073-2404964